0RCY-60T025
BelBel
Bel
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0RCY-60T025
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2.5V 38W
Ngā Rauemi: 0RCY-60T025.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0RCY-60T025
Tau Wae 0RCY-60T025 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V 38W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5906 pcs Pepa Raraunga 0RCY-60T025.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2.5V Putanga - Whakamotu 2kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.30" L x 0.90" W x 0.41" H (58.4mm x 22.9mm x 10.4mm)
Raupapa 0RCY-60T Mana (Watts) 38W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module, 1/8 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 87% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 15A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 15A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active High