0697W6300-01
BelBel
0697W6300-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0697W6300-01
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE 6.3A 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 0697W6300-01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0697W6300-01
Tau Wae 0697W6300-01 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE 6.3A 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 298101 pcs Pepa Raraunga 0697W6300-01.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 72V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Rahi / Rahi 0.329" L x 0.157" W x 0.307" H (8.35mm x 4.00mm x 7.80mm) Raupapa 0697W
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Box Ētahi Ingoa 0697W6300
0697W630001
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
DC Resistance 0.007 Ohms Whakatauranga onamata 6.3A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A
Whakaaetanga CQC, cURus, PSE, VDE
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
0698-G
0698-G
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: TAPERED HANDLES
I roto i te taonga: 19540 pcs
Tikiake: 0698-G.pdf
RFQ
0697W5000-05
0697W5000-05
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FUSE 5A 350V RADIAL
I roto i te taonga: 296372 pcs
Tikiake: 0697W5000-05.pdf
RFQ
Kaihanga: Bel