0697W5000-02
BelBel
0697W5000-02 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0697W5000-02
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE 5A 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 0697W5000-02.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0697W5000-02
Tau Wae 0697W5000-02 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE 5A 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 303000 pcs Pepa Raraunga 0697W5000-02.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 72V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Rahi / Rahi 0.329" L x 0.157" W x 0.307" H (8.35mm x 4.00mm x 7.80mm) Raupapa 0697W
Wā Whakautu Slow Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Box Ētahi Ingoa 0697W500002
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 111
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC Resistance 0.009 Ohms
Whakatauranga onamata 5A Tae -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A Whakaaetanga CQC, cURus, PSE, VDE