0697W5000-05
BelBel
0697W5000-05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0697W5000-05
Kaihanga / Waitohu: Bel
Whakaahuatanga hua FUSE 5A 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 0697W5000-05.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0697W5000-05
Tau Wae 0697W5000-05 Kaihanga Bel
Whakaahuatanga FUSE 5A 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 296372 pcs Pepa Raraunga 0697W5000-05.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 72V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Rahi / Rahi 0.329" L x 0.157" W x 0.307" H (8.35mm x 4.00mm x 7.80mm) Raupapa 0697W
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Box Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 111 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
DC Resistance 0.009 Ohms Whakatauranga onamata 5A
Tae - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 100A