26200B-208
AvenAven
26200B-208 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 26200B-208
Kaihanga / Waitohu: Aven
Whakaahuatanga hua FLUORESCENT RING LIGHT
Ngā Rauemi: 26200B-208.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 26200B-208
Tau Wae 26200B-208 Kaihanga Aven
He Rahinga Kei te wātea 5920 pcs Pepa Raraunga 26200B-208.pdf
Momo Fluorescent Ring Light Raupapa -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Ngā āhuatanga 9W Fluorescent Bulb, Focus Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Fluorescent Ring Light Raina Tae -
Ngā Hua e hāngai ana
26200B-207
26200B-207
Kaihanga: Aven
Whakaahuatanga: FLUORESCENT RING LIGHT
I roto i te taonga: 230 pcs
Tikiake: 26200B-207.pdf
RFQ
26200A-532
26200A-532
Kaihanga: Aven
Whakaahuatanga: FIBER OPTIC BACKLIGHT 4" X 4"
I roto i te taonga: 5979 pcs
Tikiake: 26200A-532.pdf