26200B-202
AvenAven
26200B-202 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 26200B-202
Kaihanga / Waitohu: Aven
Whakaahuatanga hua FLUORESCENT RING LIGHT
Ngā Rauemi: 26200B-202.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 26200B-202
Tau Wae 26200B-202 Kaihanga Aven
He Rahinga Kei te wātea 4695 pcs Pepa Raraunga 26200B-202.pdf
Momo Fluorescent Ring Light Raupapa -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Ngā āhuatanga 17W Fluorescent Bulb
Whakaahuatanga Taipitopito Fluorescent Ring Light Raina Tae -
Ngā Hua e hāngai ana
26200A-403
26200A-403
Kaihanga: Aven
Whakaahuatanga: FIBER OPTIC RING LIGHT 1.125" ID
I roto i te taonga: 220 pcs
Tikiake: 26200A-403.pdf
RFQ
26200A-531
26200A-531
Kaihanga: Aven
Whakaahuatanga: FIBER OPTIC BACKLIGHT 2" X 2"
I roto i te taonga: 5829 pcs
Tikiake: 26200A-531.pdf
RFQ
26200A-521
26200A-521
Whakaahuatanga: LIGHT GUIDE FOR MICRO VIDEO LENS
I roto i te taonga: 455 pcs
Tikiake: 26200A-521.pdf