26200B-201
AvenAven
26200B-201 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 26200B-201
Kaihanga / Waitohu: Aven
Whakaahuatanga hua FLUORESCENT RING LIGHT 2.16" ID
Ngā Rauemi: 26200B-201.pdf
RoHs Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 26200B-201
Tau Wae 26200B-201 Kaihanga Aven
Whakaahuatanga FLUORESCENT RING LIGHT 2.16" ID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kāore e hāngai / Kāore e hāngai
He Rahinga Kei te wātea 5891 pcs Pepa Raraunga 26200B-201.pdf
Momo Fluorescent Ring Light, 2.16" ID Raupapa -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Not applicable / Not applicable Ngā āhuatanga 12W Fluorescent Bulb
Whakaahuatanga Taipitopito Fluorescent Ring Light, 2.16" ID Raina Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
26200A-521
26200A-521
Kaihanga: Aven
Whakaahuatanga: LIGHT GUIDE FOR MICRO VIDEO LENS
I roto i te taonga: 455 pcs
Tikiake: 26200A-521.pdf
RFQ
26200B-208
26200B-208
Kaihanga: Aven
Whakaahuatanga: FLUORESCENT RING LIGHT
I roto i te taonga: 5920 pcs
Tikiake: 26200B-208.pdf
RFQ
26200B-203
26200B-203
I roto i te taonga: 5054 pcs
Tikiake: 26200B-203.pdf
26200A-531
26200A-531
Whakaahuatanga: FIBER OPTIC BACKLIGHT 2" X 2"
Tikiake: 26200A-531.pdf
26200A-402
26200A-402
Whakaahuatanga: FIBER OPTIC RING LIGHT 2.31" ID
I roto i te taonga: 332 pcs
Tikiake: 26200A-402.pdf
26200A-523
26200A-523
Whakaahuatanga: FIBER OPTIC GOOSENECK LIGHTS
I roto i te taonga: 502 pcs
Tikiake: 26200A-523.pdf
26200B-207
26200B-207
I roto i te taonga: 230 pcs
Tikiake: 26200B-207.pdf
26200A-403
26200A-403
Whakaahuatanga: FIBER OPTIC RING LIGHT 1.125" ID
I roto i te taonga: 220 pcs
Tikiake: 26200A-403.pdf