TF800A24K
Hua Hua
Tau Wae: TF800A24K
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua INDUSTRIAL/ITE SWITCHING POWER S
Ngā Rauemi: TF800A24K.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 260 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 260 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TF800A24K
Tau Wae TF800A24K Kaihanga Ault / SL Power
He Rahinga Kei te wātea 260 pcs Pepa Raraunga TF800A24K.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC, 127 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 9.80" L x 5.00" W x 1.60" H (248.9mm x 127.0mm x 40.6mm)
Raupapa TF800 Mana (Watts) 804W
Ētahi Ingoa 271-3029 Tae Mahi -25°C ~ 60°C (With Derating)
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 33.5A 100 ~ 240 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 33.5A