TF800A15K
Hua Hua
Tau Wae: TF800A15K
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua INDUSTRIAL/ITE SWITCHING POWER S
Ngā Rauemi: TF800A15K.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 245 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 245 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TF800A15K
Tau Wae TF800A15K Kaihanga Ault / SL Power
He Rahinga Kei te wātea 245 pcs Pepa Raraunga TF800A15K.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC, 127 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 9.80" L x 5.00" W x 1.60" H (248.9mm x 127.0mm x 40.6mm)
Raupapa TF800 Mana (Watts) 801W
Ētahi Ingoa 271-3028 Tae Mahi -25°C ~ 60°C (With Derating)
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 53.4A 100 ~ 240 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 53.4A