TF800A12K
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TF800A12K
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua INDUSTRIAL/ITE SWITCHING POWER S
Ngā Rauemi: TF800A12K.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 243 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 243 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TF800A12K
Tau Wae TF800A12K Kaihanga Ault / SL Power
He Rahinga Kei te wātea 243 pcs Pepa Raraunga TF800A12K.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 100 ~ 240 VAC, 127 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 9.80" L x 5.00" W x 1.60" H (248.9mm x 127.0mm x 40.6mm)
Raupapa TF800 Mana (Watts) 800W
Ētahi Ingoa 271-3027 Tae Mahi -25°C ~ 60°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 66.7A 100 ~ 240 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 66.7A