ME30A0903F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME30A0903F01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC DESKTOP ADAPTER
Ngā Rauemi: 1.ME30A0903F01.pdf2.ME30A0903F01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME30A0903F01
Tau Wae ME30A0903F01 Kaihanga Ault / SL Power
He Rahinga Kei te wātea 5032 pcs Pepa Raraunga 1.ME30A0903F01.pdf2.ME30A0903F01.pdf
Taumaha 27 lbs (12.2kg) Putanga - Whakaputa 9V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Raupapa ME30 (30W) Whakamahia te Rohe International
Mana (Watts) 30W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi -20°C ~ 50°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Cord (Sold Separately)
Hononga Whakauru IEC 320-C14 Puka Desktop (Class I)
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 9V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A Raina Rita 4.7' (1.45m)