ME30A0503C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME30A0503C01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME30A0503C01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 30W
Ngā Rauemi: 1.ME30A0503C01.pdf2.ME30A0503C01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME30A0503C01
Tau Wae ME30A0503C01 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5422 pcs Pepa Raraunga 1.ME30A0503C01.pdf2.ME30A0503C01.pdf
Putanga - Whakaputa 5V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Rahi / Rahi 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm) Raupapa ME30 (30W)
Whakamahia te Rohe North America Mana (Watts) 20W
Ko te poari Positive Center Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tae Mahi -20°C ~ 50°C Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Fixed Blade Hononga Whakauru NEMA 1-15P
Puka Wall Mount He pai Level VI
Whakaahuatanga Taipitopito 5V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nama - Whakaputa (Max) 4A