ME30A0903B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME30A0903B01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ME30A0903B01
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC WALL MOUNT ADAPTER
Ngā Rauemi: 1.ME30A0903B01.pdf2.ME30A0903B01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ME30A0903B01
Tau Wae ME30A0903B01 Kaihanga Ault / SL Power
He Rahinga Kei te wātea 4497 pcs Pepa Raraunga 1.ME30A0903B01.pdf2.ME30A0903B01.pdf
Taumaha 27 lbs (12.2kg) Putanga - Whakaputa 9V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Rahi / Rahi 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Raupapa ME30 (30W) Whakamahia te Rohe North America
Mana (Watts) 30W Ko te poari Positive Center
Hononga Whakaputa Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tae Mahi -20°C ~ 50°C
Kaore he Whakaaetanga Whakaaetanga Kaute 100mW (Max) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Hononga Whakauru NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately) Puka Wall Mount
He pai Level VI Whakaahuatanga Taipitopito 9V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nama - Whakaputa (Max) 3A Raina Rita 4.7' (1.45m)