GPFC110-5G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFC110-5G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFC110-5G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5.1V 75W
Ngā Rauemi: GPFC110-5G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFC110-5G
Tau Wae GPFC110-5G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5.1V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4906 pcs Pepa Raraunga GPFC110-5G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5.1V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 6.30" L x 3.75" W x 1.62" H (160.0mm x 95.3mm x 41.2mm) Raupapa GPFC110
Mana (Watts) 75W (110W Forced Air) Ētahi Ingoa 271-2344
Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 5.1V 11A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 11A Whakaaetanga CE, cURus, TUV