GPFC110-28
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFC110-28
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 28V 75W
Ngā Rauemi: GPFC110-28.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFC110-28
Tau Wae GPFC110-28 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 28V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4014 pcs Pepa Raraunga GPFC110-28.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 6.30" L x 3.75" W x 1.62" H (160.0mm x 95.3mm x 41.2mm) Raupapa GPFC110
Mana (Watts) 75W (110W Forced Air) Ētahi Ingoa 271-2178
Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 2.9A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.9A Whakaaetanga CE, cURus, TUV