GPFC110-12
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFC110-12
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 75W
Ngā Rauemi: GPFC110-12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFC110-12
Tau Wae GPFC110-12 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4217 pcs Pepa Raraunga GPFC110-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 6.30" L x 3.75" W x 1.62" H (160.0mm x 95.3mm x 41.2mm) Raupapa GPFC110
Mana (Watts) 75W (110W Forced Air) Ētahi Ingoa 271-2175
Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.7A Whakaaetanga CE, cURus, TUV