GPFC125AG
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFC125AG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPFC125AG
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CNVRTR 5V 12V +/-12V 125W
Ngā Rauemi: GPFC125AG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPFC125AG
Tau Wae GPFC125AG Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CNVRTR 5V 12V +/-12V 125W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4944 pcs Pepa Raraunga GPFC125AG.pdf
Putanga - Whakaputa 4 -12V Putanga - Whakaputa 3 12V
Putanga - Mahi 2 12V Putanga - Whakaputa 1 5V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 6.00" L x 3.50" W x 1.50" H (152.4mm x 88.9mm x 38.1mm) Raupapa GPFC125
Mana (Watts) 125W Ētahi Ingoa 271-2345
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 4
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input He pai 72%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 12V 12V -12V 9A, 4A, 2.5A, 300mA 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 9A, 4A, 2.5A, 300mA