GLM50-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLM50-12G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLM50-12G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 50W
Ngā Rauemi: GLM50-12G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLM50-12G
Tau Wae GLM50-12G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4154 pcs Pepa Raraunga GLM50-12G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 4.25" L x 2.50" W x 1.25" H (180.0mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa GLM50
Mana (Watts) 50W Ētahi Ingoa 271-2667
GLM5012G
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.2A