GLM110-212
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLM110-212
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER +/-12V 75W
Ngā Rauemi: GLM110-212.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLM110-212
Tau Wae GLM110-212 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER +/-12V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6039 pcs Pepa Raraunga GLM110-212.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 -12V Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 7.00" L x 4.25" W x 1.30" H (177.8mm x 108.0mm x 33.0mm) Raupapa GLM110
Mana (Watts) 75W (110W Forced Air) Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 2 Output 12V -12V 6.3A, 2.5A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.3A, 2.5A