GLM110-524
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLM110-524
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 5V 75W
Ngā Rauemi: GLM110-524.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLM110-524
Tau Wae GLM110-524 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 5V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5022 pcs Pepa Raraunga GLM110-524.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 5V Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 7.00" L x 4.25" W x 1.30" H (177.8mm x 108.0mm x 33.0mm) Raupapa GLM110
Mana (Watts) 75W (110W Forced Air) Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Chassis Mount
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 2 Output 24V 5V 3.2A, 1.5A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.2A, 1.5A