GLC65-28G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC65-28G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLC65-28G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 28V 65W
Ngā Rauemi: GLC65-28G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLC65-28G
Tau Wae GLC65-28G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 28V 65W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5216 pcs Pepa Raraunga GLC65-28G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) Raupapa GLC65
Mana (Watts) 65W Ētahi Ingoa 271-2314
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 2.3A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.3A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GLC65-5
GLC65-5
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5.1V 65W
I roto i te taonga: 4494 pcs
Tikiake: GLC65-5.pdf
RFQ
GLC65-48
GLC65-48
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 65W
I roto i te taonga: 5781 pcs
Tikiake: GLC65-48.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 28V 65W