GLC65-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC65-12G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLC65-12G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 65W
Ngā Rauemi: GLC65-12G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLC65-12G
Tau Wae GLC65-12G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 65W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4941 pcs Pepa Raraunga GLC65-12G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) Raupapa GLC65
Mana (Watts) 65W Ētahi Ingoa 271-2311
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5.5A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 5.5A Whakaaetanga CE, cURus, TUV