GLC65-48G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC65-48G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLC65-48G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 65W
Ngā Rauemi: GLC65-48G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLC65-48G
Tau Wae GLC65-48G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 65W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4851 pcs Pepa Raraunga GLC65-48G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) Raupapa GLC65
Mana (Watts) 65W Ētahi Ingoa 271-2315
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 80% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.35A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.35A Whakaaetanga CE, cURus, TUV
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GLC65D
GLC65D
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 65W
I roto i te taonga: 5980 pcs
Tikiake: GLC65D.pdf
RFQ
GLC65-24
GLC65-24
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 65W
I roto i te taonga: 5565 pcs
Tikiake: GLC65-24.pdf
RFQ
GLC65BG
GLC65BG
Whakaahuatanga: POWER SUPPLY AC/DC
I roto i te taonga: 827 pcs
Tikiake: GLC65BG.pdf
GLC65A
GLC65A
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 65W
Tikiake: GLC65A.pdf
GLC65-5
GLC65-5
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5.1V 65W
Tikiake: GLC65-5.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 65W