APS25AFB032G-4DTMWT
Hua Hua
Tau Wae: APS25AFB032G-4DTMWT
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SU210-25 METAL HOUSING SLC-LITE
Ngā Rauemi: APS25AFB032G-4DTMWT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APS25AFB032G-4DTMWT
Tau Wae APS25AFB032G-4DTMWT Kaihanga Apacer
He Rahinga Kei te wātea 5461 pcs Pepa Raraunga APS25AFB032G-4DTMWT.pdf
Tere - Tuhia 290MB/s Tere - Pānuihia 525MB/s
Rahi / Rahi 100.0mm x 69.84mm x 9.30mm Raupapa SU210-25
Ētahi Ingoa 1582-1310
APS25AFB032G-4DTMWT-ND
Momo Rangi FLASH - NAND (SLC)
Rahi Mahara 32GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 32GB FLASH - NAND (SLC) Anei - Max 345mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APS25AFB032G-4BTWT
APS25AFB032G-4BTWT
Kaihanga: Apacer
Whakaahuatanga: 2.5" SATA3 SSD 9.5MM METAL HOUSI