APS25AFB032G-4DTMT
Hua Hua
Tau Wae: APS25AFB032G-4DTMT
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SU210-25 METAL HOUSING SLC-LITE
Ngā Rauemi: APS25AFB032G-4DTMT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APS25AFB032G-4DTMT
Tau Wae APS25AFB032G-4DTMT Kaihanga Apacer
He Rahinga Kei te wātea 5418 pcs Pepa Raraunga APS25AFB032G-4DTMT.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo SATA III
Tere - Tuhia 290MB/s Tere - Pānuihia 525MB/s
Rahi / Rahi 100.0mm x 69.84mm x 9.30mm Raupapa SU210-25
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Rangi FLASH - NAND (MLC)
Rahi Mahara 32GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka 2.5" Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V
Anei - Max 345mA