APS25AFB032G-3BTMWT
Hua Hua
Tau Wae: APS25AFB032G-3BTMWT
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua 2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 32
Ngā Rauemi: APS25AFB032G-3BTMWT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APS25AFB032G-3BTMWT
Tau Wae APS25AFB032G-3BTMWT Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga 2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 32 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1252 pcs Pepa Raraunga APS25AFB032G-3BTMWT.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo SATA III
Tere - Tuhia 100MB/s Tere - Pānuihia 380MB/s
Rahi / Rahi 100.0mm x 69.84mm x 9.30mm Raupapa SM210-25
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Rangi FLASH - NAND (MLC)
Rahi Mahara 32GB Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka 2.5"
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V Anei - Max 240mA (Typ)