APS18A7A032G-6BTM1GL
Hua Hua
Tau Wae: APS18A7A032G-6BTM1GL
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 32GB 1.8" MLC SATA III 3.3V
Ngā Rauemi: APS18A7A032G-6BTM1GL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APS18A7A032G-6BTM1GL
Tau Wae APS18A7A032G-6BTM1GL Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 32GB 1.8" MLC SATA III 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1182 pcs Pepa Raraunga APS18A7A032G-6BTM1GL.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 100MB/s
Tere - Pānuihia 340MB/s Rahi / Rahi 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Raupapa SFD18A-M Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi FLASH - NAND (MLC)
Rahi Mahara 32GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka 1.8" Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 1.8" 3.3V
Anei - Max 215mA (Typ)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APS18A7A032G-6BTW
APS18A7A032G-6BTW
Kaihanga: Apacer
Whakaahuatanga: 1.8" SATA3 SSD 5V SLC DEVSLP 32G
I roto i te taonga: 4412 pcs
Tikiake: APS18A7A032G-6BTW.pdf
RFQ
APS18A7A032G-6BT
APS18A7A032G-6BT
Kaihanga: Apacer