APS18A7A032G-6BTL
Hua Hua
Tau Wae: APS18A7A032G-6BTL
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua 1.8" SATA3 SSD 3.3V SLC DEVSLP 3
Ngā Rauemi: APS18A7A032G-6BTL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APS18A7A032G-6BTL
Tau Wae APS18A7A032G-6BTL Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga 1.8" SATA3 SSD 3.3V SLC DEVSLP 3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4589 pcs Pepa Raraunga APS18A7A032G-6BTL.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo SATA III
Tere - Tuhia 270MB/s Tere - Pānuihia 530MB/s
Rahi / Rahi 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm Raupapa SFD18A
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Rangi FLASH - NAND (SLC)
Rahi Mahara 32GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka 1.8" Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 1.8" 3.3V
Anei - Max 320mA (Typ)