APS18A7A032G-6ATM1GL
ApacerApacer
Apacer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APS18A7A032G-6ATM1GL
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 32GB 1.8" MLC SATA III 3.3V
Ngā Rauemi: APS18A7A032G-6ATM1GL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APS18A7A032G-6ATM1GL
Tau Wae APS18A7A032G-6ATM1GL Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 32GB 1.8" MLC SATA III 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5973 pcs Pepa Raraunga APS18A7A032G-6ATM1GL.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 100MB/s
Tere - Pānuihia 340MB/s Rahi / Rahi 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi FLASH - NAND (MLC) Rahi Mahara 32GB
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka 1.8"
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 1.8" 3.3V Anei - Max 215mA (Typ)