APM2T42P100016GAN-7T
ApacerApacer
Apacer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APM2T42P100016GAN-7T
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 16GB M.2 SLC SATA III 3.3V
Ngā Rauemi: APM2T42P100016GAN-7T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APM2T42P100016GAN-7T
Tau Wae APM2T42P100016GAN-7T Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 16GB M.2 SLC SATA III 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5308 pcs Pepa Raraunga APM2T42P100016GAN-7T.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 145MB/s
Tere - Pānuihia 500MB/s Rahi / Rahi 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Raupapa P100 Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi FLASH - NAND (SLC)
Rahi Mahara 16GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka M.2 Module Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (SLC) M.2 Module 3.3V
Anei - Max 320mA (Typ)