APM2T42P100008GAN-IT
ApacerApacer
Apacer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APM2T42P100008GAN-IT
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua M.2 (NGFF) 2242 P100 SLC 8GB
Ngā Rauemi: APM2T42P100008GAN-IT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APM2T42P100008GAN-IT
Tau Wae APM2T42P100008GAN-IT Kaihanga Apacer
He Rahinga Kei te wātea 5285 pcs Pepa Raraunga APM2T42P100008GAN-IT.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo SATA III
Tere - Tuhia 85MB/s Tere - Pānuihia 285MB/s
Rahi / Rahi 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm Raupapa P100
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Momo Rangi FLASH - NAND (SLC)
Rahi Mahara 8GB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Factor Puka M.2 Module Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 8GB SATA III FLASH - NAND (SLC) M.2 Module 3.3V
Anei - Max 320mA (Typ)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APM2T42P100016GAN-7T
APM2T42P100016GAN-7T
Kaihanga: Apacer
Whakaahuatanga: SSD 16GB M.2 SLC SATA III 3.3V