APM2T42P100016GAN-8TM
ApacerApacer
APM2T42P100016GAN-8TM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APM2T42P100016GAN-8TM
Kaihanga / Waitohu: Apacer
Whakaahuatanga hua SSD 16GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Ngā Rauemi: APM2T42P100016GAN-8TM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APM2T42P100016GAN-8TM
Tau Wae APM2T42P100016GAN-8TM Kaihanga Apacer
Whakaahuatanga SSD 16GB M.2 MLC SATA III 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5029 pcs Pepa Raraunga APM2T42P100016GAN-8TM.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 3.3V
Momo SATA III Tere - Tuhia 170MB/s
Tere - Pānuihia 300MB/s Rahi / Rahi 42mm x 22mm x 3.75mm
Raupapa P100-M Ētahi Ingoa 1582-1193
86.A2DF2.4T28C
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi FLASH - NAND (MLC) Rahi Mahara 16GB
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Factor Puka M.2 Module
Whakaahuatanga Taipitopito Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Anei - Max -