564RX7RRK302EE221M
Hua Hua
Tau Wae: 564RX7RRK302EE221M
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 3KV X7R RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 564RX7RRK302EE221M
Tau Wae 564RX7RRK302EE221M Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 3KV X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160262 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 564R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc
Te kaha 220pF Nga tono General Purpose