564RY5SJA302EE361M
Hua Hua
Tau Wae: 564RY5SJA302EE361M
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 360PF 3KV Y5S RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 564RY5SJA302EE361M
Tau Wae 564RY5SJA302EE361M Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 360PF 3KV Y5S RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151643 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5S
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 564R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 360pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5S Radial, Disc
Te kaha 360pF Nga tono General Purpose