564RX7RKA402EE680K
Hua Hua
Tau Wae: 564RX7RKA402EE680K
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 68PF 4KV X7R RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 564RX7RKA402EE680K
Tau Wae 564RX7RKA402EE680K Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 68PF 4KV X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164813 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 4000V (4kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 564R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low Dissipation Factor
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 68pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc
Te kaha 68pF Nga tono General Purpose