564RT3MRR202EE391K
Hua Hua
Tau Wae: 564RT3MRR202EE391K
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 390PF 2KV RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 564RT3MRR202EE391K
Tau Wae 564RT3MRR202EE391K Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 390PF 2KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 176967 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 564R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 390pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
Te kaha 390pF Nga tono General Purpose