564RRE202EF102MA48
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 564RRE202EF102MA48
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 2KV RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 564RRE202EF102MA48
Tau Wae 564RRE202EF102MA48 Kaihanga Vishay BC Components
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 2KV RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 143249 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 2000V (2kV)
Te manawanui 1000pF Te matotoru (Max) -
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa Cera-Mite 564R RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Waehanga Kaihanga 564RRE202EF102MA48
Te Kāhua Ara - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low Dissipation Factor Raatau Kore Straight
Whakaahua nui 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 2KV RADIAL