564RS3LAA752EF500M
Hua Hua
Tau Wae: 564RS3LAA752EF500M
Kaihanga / Waitohu: Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga hua CAP CER 50PF 7.5KV S3L RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 564RS3LAA752EF500M
Tau Wae 564RS3LAA752EF500M Kaihanga Angstrohm / Vishay
Whakaahuatanga CAP CER 50PF 7.5KV S3L RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156488 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 7500V (7.5kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema S3L
Rahi / Rahi - Raupapa Cera-Mite 564R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low Dissipation Factor
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 50pF ±20% 7500V (7.5kV) Ceramic Capacitor S3L Radial, Disc
Te kaha 50pF Nga tono General Purpose