ACS756SCB-100B-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
Allegro MicroSystems, LLC.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS756SCB-100B-PFF-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL
Ngā Rauemi: ACS756SCB-100B-PFF-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
34 pcs
68 pcs
102 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS756SCB-100B-PFF-T
Tau Wae ACS756SCB-100B-PFF-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
He Rahinga Kei te wātea 25635 pcs Pepa Raraunga ACS756SCB-100B-PFF-T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 5.5 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 20mV/A
Wā Whakautu 3µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Tube Paa / Case 5-CB Formed Leads, PFF
Whakaputa Ratiometric, Voltage Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Te maha o nga pouaka 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga ±1.75%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga DC ~ 120kHz
Mo te ine AC/DC Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Formed Leads, PFF
Tae - Whakaaetanga (Max) 14mA I teie nei - Whakaaro 100A
Te tika ±7%