ACS756SCB-050B-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS756SCB-050B-PFF-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS756SCB-050B-PFF-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL
Ngā Rauemi: ACS756SCB-050B-PFF-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS756SCB-050B-PFF-T
Tau Wae ACS756SCB-050B-PFF-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
He Rahinga Kei te wātea 30799 pcs Pepa Raraunga ACS756SCB-050B-PFF-T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 5.5 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 40mV/A
Wā Whakautu 3µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Tube Paa / Case 5-CB Formed Leads, PFF
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1799
ACS756SCB-050B-PFF-T-ND
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga ±1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 120kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CB Formed Leads, PFF Tae - Whakaaetanga (Max) 14mA
I teie nei - Whakaaro 50A Te tika ±5%