ACS756SCA-100B-PFF-T
Allegro MicroSystems, LLC.Allegro MicroSystems, LLC.
ACS756SCA-100B-PFF-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACS756SCA-100B-PFF-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC
Ngā Rauemi: ACS756SCA-100B-PFF-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS756SCA-100B-PFF-T
Tau Wae ACS756SCA-100B-PFF-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5989 pcs Pepa Raraunga ACS756SCA-100B-PFF-T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 5.5 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 20mV/A
Wā Whakautu 3µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Tube Paa / Case 5-CA Formed Leads
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1238
ACS756SCA100BPFFT
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga ±1.75% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 120kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 5-CA Formed Leads Tae - Whakaaetanga (Max) 14mA
I teie nei - Whakaaro 100A Te tika ±7%