ACS715LLCTR-30A-T
Hua Hua
Tau Wae: ACS715LLCTR-30A-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 30A DC
Ngā Rauemi: ACS715LLCTR-30A-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS715LLCTR-30A-T
Tau Wae ACS715LLCTR-30A-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 30A DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 48121 pcs Pepa Raraunga ACS715LLCTR-30A-T.pdf
Tuhinga o mua 5V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 133mV/A
Wā Whakautu 3.5µs Ko te poari Unidirectional
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1231-2
ACS715LLCTR30AT
Tae Mahi -40°C ~ 150°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Tuhinga ±1.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 80kHz Mo te ine DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae - Whakaaetanga (Max) 13mA
I teie nei - Whakaaro 30A Te tika ±1.5%