ACS716KLATR-25CB-T
Hua Hua
Tau Wae: ACS716KLATR-25CB-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC
Ngā Rauemi: ACS716KLATR-25CB-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS716KLATR-25CB-T
Tau Wae ACS716KLATR-25CB-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45455 pcs Pepa Raraunga ACS716KLATR-25CB-T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 18.5mV/A
Wā Whakautu 4µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1444-2
ACS716KLATR25CBT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Tuhinga ±0.25% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 120kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 25A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Tae - Whakaaetanga (Max) 11mA
I teie nei - Whakaaro 25A Te tika ±2.9%