ACS714LLCTR-50A-T
Hua Hua
Tau Wae: ACS714LLCTR-50A-T
Kaihanga / Waitohu: Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga hua SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
Ngā Rauemi: ACS714LLCTR-50A-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACS714LLCTR-50A-T
Tau Wae ACS714LLCTR-50A-T Kaihanga Allegro MicroSystems, LLC.
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39069 pcs Pepa Raraunga ACS714LLCTR-50A-T.pdf
Tuhinga o mua 5V Raupapa -
Momo Pato Hall Effect, Open Loop Whakaaroaro 40mV/A
Wā Whakautu 5µs Ko te poari Bidirectional
Packaging Original-Reel® Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Whakaputa Ratiometric, Voltage Ētahi Ingoa 620-1683-6
Tae Mahi -40°C ~ 150°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Tuhinga ±1.5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 80kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae - Whakaaetanga (Max) 13mA
I teie nei - Whakaaro 50A Te tika ±1.5%