SWS-3.00-25
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-3.00-25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWS-3.00-25
Kaihanga / Waitohu: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 25UH 3A 40 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SWS-3.00-25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWS-3.00-25
Tau Wae SWS-3.00-25 Kaihanga AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga FIXED IND 25UH 3A 40 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26511 pcs Pepa Raraunga SWS-3.00-25.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.701" L x 0.669" W (17.80mm x 17.00mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SW Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa SWS3.0025
TE2072TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Rauemi - Kore Iron Powder
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz Inangarangi 25µH
Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 25µH Unshielded Toroidal Inductor 3A 40 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 40 mOhm
Whakatauranga onamata 3A I teie nei - Maama -