SWS-3.00-77
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-3.00-77 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWS-3.00-77
Kaihanga / Waitohu: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 77UH 3A 80 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SWS-3.00-77.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWS-3.00-77
Tau Wae SWS-3.00-77 Kaihanga AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga FIXED IND 77UH 3A 80 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18122 pcs Pepa Raraunga SWS-3.00-77.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.925" L x 0.925" W (23.50mm x 23.50mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SW Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa SWS3.0077
TE2075TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Rauemi - Kore Iron Powder
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz Inangarangi 77µH
Teitei - Tae (Max) 0.506" (12.85mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 77µH Unshielded Toroidal Inductor 3A 80 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 80 mOhm
Whakatauranga onamata 3A I teie nei - Maama -