SWS-2.74-24
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-2.74-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWS-2.74-24
Kaihanga / Waitohu: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 24UH 2.74A 70 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SWS-2.74-24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWS-2.74-24
Tau Wae SWS-2.74-24 Kaihanga AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga FIXED IND 24UH 2.74A 70 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28309 pcs Pepa Raraunga SWS-2.74-24.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SW Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa SWS2.7424
TE2064TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Rauemi - Kore Iron Powder
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz Inangarangi 24µH
Teitei - Tae (Max) 0.325" (8.25mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 24µH Unshielded Toroidal Inductor 2.74A 70 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 70 mOhm
Whakatauranga onamata 2.74A I teie nei - Maama -