SWS-2.0-150
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWS-2.0-150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SWS-2.0-150
Kaihanga / Waitohu: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 2A 100 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SWS-2.0-150.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
130 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWS-2.0-150
Tau Wae SWS-2.0-150 Kaihanga AlfaMag Electronics (AMGIS)
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 2A 100 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15315 pcs Pepa Raraunga SWS-2.0-150.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.925" L x 0.925" W (23.50mm x 23.50mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SW Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa SWS2.0150
TE2006TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Rauemi - Kore Iron Powder
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 20kHz Inangarangi 150µH
Teitei - Tae (Max) 0.541" (13.75mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Toroidal Inductor 2A 100 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2A I teie nei - Maama -