HD36-24-23PN-059
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HD36-24-23PN-059
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 23POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.HD36-24-23PN-059.pdf2.HD36-24-23PN-059.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HD36-24-23PN-059
Tau Wae HD36-24-23PN-059 Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 23POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3669 pcs Pepa Raraunga 1.HD36-24-23PN-059.pdf2.HD36-24-23PN-059.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 24-23
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei -
Raupapa HD30 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1734-1761
HD36-24-23PN-059-ND
Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 23
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 23 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Ko te Hononga Nuturu 1.942" (49.32mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HD36-24-23SE-072
HD36-24-23SE-072
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 23POS INLINE
I roto i te taonga: 7041 pcs
Tikiake: HD36-24-23SE-072.pdf
RFQ
HD36-24-23PN
HD36-24-23PN
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 23POS INLINE