HD36-24-21SN-059
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HD36-24-21SN-059
Kaihanga / Waitohu: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.HD36-24-21SN-059.pdf2.HD36-24-21SN-059.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HD36-24-21SN-059
Tau Wae HD36-24-21SN-059 Kaihanga Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3626 pcs Pepa Raraunga 1.HD36-24-21SN-059.pdf2.HD36-24-21SN-059.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 24-21
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei -
Raupapa HD30 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1734-1704
HD36-24-21SN-059-ND
Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 21
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Ko te Hononga Nuturu 1.942" (49.32mm)